O nas

P.P.P.H.U. SAGA Mirosław Wiecki

Ponad 30 lat doświadczenia

Saga jako hurtownia w branży elektrotechnicznej działa od 1990 roku. Zajmujemy się głównie handlem hurtowym w branży elektrotechnicznej oraz oświetleniowej.

Podstawą działania naszej organizacji jest jakość produktów i usług oraz stabilne budowanie zaufania i trwałych relacji z naszymi klientami i dostawcami. Fundamentalne znaczenie dla realizacji naszych celów ma wysoka sprawność operacyjna, elastyczność w działaniu, szybkość podejmowania decyzji biznesowych oraz wieloletnie doświadczenie firmy jako dystrybutora na polskim rynku elektrotechnicznym.

Działamy od lat

Oferta i logistyka

Wieloletnie doświadczenie jako dystrybutora, dało możliwość przygotowania planu wprowadzenia na rynek elektrotechnicznej produktów, które są najbardziej poszukiwanym asortymentem oświetleniowym oraz powinno pozwolić na kreowanie trendów i kierunków rozwoju polskiego rynku.

Dzięki stale udoskonalanej i dobrze zorganizowanej logistyce, staramy się dostarczać dostawy w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia. Gwarantujemy również naszym odbiorcom profesjonalny serwis posprzedażowy, który zapewnia szybkie rozwiązanie problemów reklamacyjnych oraz daje możliwość dokonania zwrotu towaru.

Udzielamy rabatów oraz terminów płatności indywidualnie negocjowanych z każdym Klientem.

Niezawodna obsługa

U nas żaden klient nie zostanie bez pomocy. Szukasz porady lub masz jakiś problem?
Daj nam znać, a jeden z naszych pracowników od razu Ci pomoże.

Wykwalifikowany zespół

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie i współpracujemy tylko z najlepszymi ludźmi w swojej dziedzinie.

Bezkonkurencyjne ceny

Dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości produkty w najniższych możliwych cenach.

Długa gwarancja

Nie musisz się obawiać o żywotność produktów. Każdy produkt jest u nas objęty gwarancją i wiemy, że będzie Ci służyć jak najdłużej.