Kontakt

Dane firmowe

NIP 5860050721
Santander Bank Polska 23 1500 1881 1218 8005 9936 0000
SWIFT code WBKPPLPP

Lokalizacja

Rdestowa 67,
81-577 Gdynia,
Polska

Telefon

+48 58 624 19 07

E-mail

sklep@sagahurt.com.pl

Reklamacje

reklamacje@sagahurt.com.pl
+48 661 602 805

Hurt & detal oraz OUTLET elektryczny

Salon oświetleniowo-elektryczny

ul. Joachimczyka 2, Gdynia
Tel.: +48 661-602-664
E-mail: hurtownia@sagahurt.com.pl

Dział handlowy - hurtownia

Kierownik działu handlowego
Iwona Urbanik
Tel.: +48 661 602 705
E-mail: i.urbanik@sagahurt.com.pl
Pracownik działu handlowego
Monika Bużan
Tel.: +48 661 602 705
E-mail: biuro@sagahurt.com.pl

Magazyn

Kierownik magazynu
Janusz Wojciechowski
Tel.: +48 661 602 754
E-mail: j.wojciechowski@sagahurt.com.pl
Zastępca kierownika magazynu
Oskar Zakrzewski
Tel.: +48 661 602 713

Przedstawiciele handlowi

Grzegorz Szawałek

Województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie
Tel.: +48 661 602 911
E-mail: g.szwalek@sagahurt.com.pl

Sławomir Smoliński

Województwa: małopolskie, śląskie, lubelskie, opolskie, mazowieckie
Tel.: +48 661 602 678
E-mail: s.smolinski@sagahurt.com.pl

Tomasz Kamiński

Województwa: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie
Tel.: +48 661 602 768
E-mail: t.kaminski@sagahurt.com.pl

Dawid Markowicz

Województwa: małoposkie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie
Tel.: +48 661 602 479
E-mail: d.markowicz@sagahurt.com.pl

Edward Majkowski

Województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, pomorskie
Tel.: +48 661 602 922
E-mail: e.majkowski@sagahurt.com.pl

Maciej Wiecki

Województwa: zachodniopomorskie
Tel.: +48 661 603 690
E-mail: m.wiecki@sagahurt.com.pl

Maja Kriger

Województwa: lubuskie, kujawsko-pomorskie, dolnośląskie, wielkopolskie,
zachodniopomorskie
Tel.: +48 661 602 362
E-mail: m.kriger@sagahurt.com.pl

Reklamacje

Beata Wolszon

Tel.: +48 661 602 805
E-mail: reklamacje@sagahurt.com.pl

Anna Skierka

Tel.: +48 661 602 549
E-mail: a.skierka@sagahurt.com.pl

Wyceny, inwestycje i przetargi

Dariusz Bogdal

Tel.: +48 661 602 818
E-mail: d.bogdal@sagahurt.com.pl