Dostawa i płatność

SPOSOBY I TERMINY PŁATNOŚCI ZA PRODUKT

PŁATNOŚĆ

 1. Płatność gotówką bądź kartą przy odbiorze osobistym.
 2. Przedpłata na konto – Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z fakturą pro forma z numerem rachunku, na który powinieneś dokonać przelewu. Po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto przystąpimy do realizacji twojego zamówienia.
 1. Limit kredytowy – Opcja dostępna dla stałych klientów, którzy otrzymali od P.P.P.H.U. SAGA MIROSŁAW WIECKI indywidualnie ustalony limit kredytowy, a więc możliwość składania zamówień z odroczonym terminem płatności.

DOSTAWA

 1. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
 2. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
 • Przesyłka kurierska,
 • Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Rdestowa 67, 81-577 Gdynia – w dni robocze, w godzinach od 07:00 do 15:00.
 1. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 5 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin.

 

Dostawa towaru ze sklepu internetowego sagahurt.com.pl obsługiwana jest przez firmę kurierską GLS (paczki) oraz DHL (palety).

Dostawa towaru jest ograniczona do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej. Koszt dostawy wynosi:

 • dostawa paczki – 15zł netto
 • dostawa palety standardowej – koszt do ustalenia

Dostawa towaru będzie miała miejsce na adres wskazany w formularzu w procesie składania zamówienia. Podane ceny nie zawierają podatku VAT 23%. Dla zamówień powyżej 500zł netto dostawa jest bezpłatna.

 

Czas dostawy zamówień z terminem realizacji 2 dni robocze

 

Czas dostawy realizowanej przez

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku:

 • zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 15.00 nadawane są następnego dnia roboczego

Zamówienia złożone w pozostałe dni:

 • zamówienie złożone w soboty, dni wolne od pracy i święta wysyłane są w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

Zamówienia płatne za faktury pro forma wysyłane są w następnym dniu roboczym o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godziną 16:00 poprzedniego dnia. Wybierając taką formę płatności – polecamy składać zamówienie nieco wcześniej. W wyjątkowych sytuacjach powyższe terminy mogą ulec wydłużeniu, o czym Klient będzie informowany przez obsługę sklepu najszybciej jak to możliwe.

 

Czas dostawy zamówień z terminem realizacji powyżej 2 dni roboczych

Czas dostawy realizowanej przez GLS

 • Po otrzymaniu przez klienta wiadomości potwierdzającej wysyłkę zamówienia, zostanie ono dostarczone wciągu 48 godzin

Czas dostawy realizowanej przez DHL

 • Po otrzymaniu przez klienta wiadomości potwierdzającej wysyłkę zamówienia, zostanie ono dostarczone wciągu 72 godzin