Szukaj

Wpisz szukaną frazę i wciśnij enter

FULL CART

Użytkownik

Kategorie

Praca

z dnia

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: województwo lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, kieleckie.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży asortymentu elektrycznego,

  • wysokie standardy obsługi klienta,

  • silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • efektywne organizowanie i planowanie swojej pracy,

  • mobilność,

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałego kontaktu klientami oraz pozyskiwanie nowych,

  • monitorowanie terminowego spływania należności,

  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),

  • Odpowiednie wyposażenie stanowiska pracy (samochód, laptop, telefon),

  • Możliwości rozwoju.

Magazynier

Miejsce pracy: hurtownia w Gdyni.

Wymagania dla kandydatów:

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera,

  • obsługa komputera,

  • mile widziana znajomość asortymentu.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru,

  • załadunek i rozładunek towaru,

  • utrzymywanie porządku na magazynie,

  • obsługa klienta,

  • punktualność, odpowiedzialność i solidność.

Kierownik

Miejsce pracy: salon oświetleniowy w Gdyni.

  • zarządzanie salonem i pracownikami,

  • nadzór nad ekspozycją i uzupełnianie towaru,

  • aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę Klienta,

  • przygotowanie dokumentacji związanej ze sprzedażą,

  • kompletowanie i przygotowywanie dokumentacji przetargowej i ofertowej,

  • analiza SIWZ i innych Regulaminów przetargowych pod względem wymogów niezbędnych do złożenia dokumentacji przetargowej i ofertowej,

  • kontakty i korespondencja z Zamawiającym, Wykonawcami, Podwykonawcami mająca na celu przygotowywanie dokumentacji przetargowej i ofertowej.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,

  • umiejętność efektywnego organizowania i planowania,

  • wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży,

  • zorientowanie na wyniki,

  • znajomość technik sprzedaży,

  • komunikatywność,

  • dyspozycyjność.

Na potrzeby rekrutacji, prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPPHU Saga Mirosław Wiecki moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPPHU Saga Mirosław Wiecki moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.