Szukaj

Wpisz szukaną frazę i wciśnij enter

FULL CART

Użytkownik

Kategorie

Informacje o sklepie

z dnia

P.P.P.H.U. SAGA Mirosław Wiecki

Saga jako hurtownia w branży elektrycznej działa od 1990 roku. Zajmujemy się głównie handlem hurtowym w branży elektroinstalacyjnej oraz oświetleniowej.

Misja

Podstawą działania naszej organizacji jest jakość produktów i usług oraz stabilne budowanie zaufania i trwałych relacji z naszmi klientami i dostawcami. Fundamentalne znaczenie dla realizacji naszych celów ma wysoka sprawność operacyjna, elastyczność w działaniu, szybkość podejmowania decyzji biznesowych oraz wieloletnie doświadczenie firmy jako dystrybutora na polskim rynku elektroinstalacyjnym.

Oferta

Wieloletnie doświadczenie jako dystrybutora, dało możliwość przygotowania planu wprowadzenia na rynek elektroinstalacyjny produktów, które są najbardziej poszukiwanym asortymentem oświetleniowym oraz powinno pozwolić na kreowanie trendów i kierunków rozwoju polskiego rynku.

Logistyka

Dzięki stale udoskonalanej i dobrze zorganizowanej logistyce, staramy się dostarczać dostawy w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia. Gwarantujemy również naszym odbiorcom profesjonalny serwis posprzedażowy, który zapewnia szybkie rozwiązanie problemów reklamacyjnych oraz daje możliwość dokonania zwrotu towaru.


Udzielamy rabatów oraz terminów płatności indywidualnie negocjowanych z każdym Klientem.

Zespół SAGA